Kaip ir kodėl kurti Instagramo stories

Su kuo valgomos „Instagramo“ „Facebooko“ „stories“

Kurį laiką „stories“ buvo siejamos vien su „Instagram“, bet kai „Facebookas“ integravo į savo sistemą šią funkciją – tai jau tapo abiejų platformų atributu. Tačiau ne visi, naudojantys verslui kurį nors iš šių tinklų, gerai žino, su kuo valgomos „stories“ ir kam jos.

„Stories“: intriga, dingstanti po 24 valandų

Pirmiausia – techninis aspektas. „Stories“ yra vizualas (nuotrauka, vaizdo įrašas, gifas…), kuris, paviešintas „Facebooko“ arba „Instagramo“ paskyroje, išnyksta po 24 valandų. Jį galima išsaugoti „Instagramo“ „highlight“, kurie yra matomi po profiliu. „Stories“ įprastai būna aplipdyti „hashtagais“, „emojais“, papildytas „gifais“. Žinoma, galite „stories“ kurti minimalistines, ypač, jei tai atitinka jūsų stilių ir „brandingą“.

Didžiausia „stories“ intriga yra tai, kad ji dingsta, ir po 24 valandų nuo jos įkėlimo vartotojai nebeturi galimybės jos pamatyti, todėl „stories“ yra ypač įdomios ir įprastai sulaukia daugiau susidomėjimo nei organiniai srauto įrašai.

„Stories“ turinys – su kuo „valgoma“?

„Stories“ intrigą sukuria ne tik ribotas „pasiūlymo laikas“, bet ir dažnu atveju – pats turinys. Verslai dažna pasidalija fotosesijos užkulisiais, kaip gamina kokį nors produktą, su kuo dera viena prekė ar kita. Labai dažnai „stories“ yra naudojamos atsakyti į vartotojams rūpimus klausimus. Kartais jose skelbiamos išskirtinės akcijos arba paskelbiamas nuolaidos kodas ar kita naujiena. Tad kuo užpildyti „stories“ ribų nėra, taisyklių ir išbaigtumo čia irgi mažiau nei įprastuose srautiniuose įrašuose.

Kodėl reikia „stories“?

„Stories“ reikia, kad įrodytumėte savo paskyros aktyvumą (kai paskyra yra įkėlusi bent vieną „story“, aplink profilio nuotrauką būna vadinamoji aureolė – „Instagrame“ spalvotas lankelis aplink profilio nuotrauką, „Facebooke“ – mėlynas apvedimas).

„Stories“ reikia, kad parodytumėte savo neformaliąją pusę, kolektyvą. Kad paleistumėte daug turimo turinio. Kad parodytumėte naujienas dar iki joms atsiduriant elektroninėje parduotuvėje. Kad sužinotumėte, ko jūsų sekėjai labiau laukia. „Stories“ gali būti greitas ir interaktyvus produkto pasitestavimas ir gyvybingesnio bendravimo su auditorija kanalas.

„Stories“: kasdien po intrigą

Rekomenduoju kasdien į savo „Instagramo“, „Facebooko“ paskyrą paviešinti bent po vieną „story“. Planuokite, jei žinote, kad pamiršite. Užsirašykite priminimą, naudokitės patvirtintomis išorinėmis programomis – darykite, kaip jums pavyksta, bet atsiminkite – kasdien bent po 1 „story“. Taip ne tik išlaikysite savo paskyrą aktyvią, jūs egzistuosite savo sekėjų telefonuose, jūsų paskyros reputacija, jei ir kitais klausimais elgsitės pagal taisykles, algoritmų bus vertinama gerai. Vieni privalumai!

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.