Nemokami įrankiai Instagram verslo paskyrai kurti ir analizuoti

9 įrankiai patogesniam „Instagram“ valdymui

Naudodami „Faceboką“ galime ramiai tvarkytis su juo pernelyg neapsikraudami išorinėmis programomis. „Instagramas“, ypač verslo tikslais, dažnai naudojamas kartu su kitomis programomis ir įrankiais, kurie pagerina darbą arba taupo laiką. Atrinkau 9 naudingus „Instagramo“ įrankius patogesniam turinio kūrimui, planavimui ir analizavimui. Kad kūrybinės jėgos būtų kuo tvirtesnės!

Įrankiai „Instagram“ turinio kūrimui

Boomerang galite naudoti įvairiems tikslams, įskaitant „stories“ turiniui. „Boomerang“ yra 4 sekundžių trukmės vaizdo įrašas, kuriame matome „švytuojantį“ tai pirmyn, tai atgal, arba tai į apačią, ar į viršų ir pan., vaizdą. Atminkite – judantis vaizdas visada patrauks labiau nei statiška nuotrauka!

LifeLapse sukuria vaizdo įrašą iš jūsų nuotraukų. Vertingas „nuo iki“ turinio kūrimui. Yra galimybė pridėti muziką iš jų bazės.

GIPHY Cam – smagus įrankis lengvam turiniui. Programa pagražina jūsų trumpus vaizdo įrašus. Galite pridėti ūsus, iškreipti akis ar kitaip sužaidybinti vaizdo turinį.

Įrankiai „Instagram“ turinio planavimui

Later – man patinkanti, klientų irgi gerai įvertinta įrašų planavimo programa. Privalumai – galima kurti turinį ne tik IG, bet ir FB, „Snapchat“, „Twitter“. Taip sutaupysite laiko, ypač, jei vizualus naudosite tuos pačius. Minusai – galima suplanuoti tik po 1 nuotrauką įraše.

Buffer irgi leidžia planuoti įrašus į ateitį. Taip pat siunčia priminimus apie tai, kad reikia paviešinti vaizdo įrašą arba karuselę. Mokama versija, žinoma, leis gerokai daugiau nei 1 nuotrauką įraše.

Plann yra nemokamas naudoti tik vienai paskyrai. Unikalus tuo, kad nemokama versija leidžia planuoti ir „stories“.

Iškilkite kurdami „Instagramo“ verslo paskyrą.

Įrankiai „Instagram“ turinio analizavimui

Pats IG duoda pagrindinius rodiklius apie jūsų verslo paskyros pokyčius, bet jei norite žinoti daugiau ir gerinti rezultatus, išorinės programos pravers. Tačiau prieš pradėdami naudoti naujas programas, būtinai įsitikinkite, kad jos yra patvirtintos paties IG. Kitu atveju jūsų paskyra tik nukentės, jei perduosite slaptažodžius nepatikimoms programoms. Daugiau apie tai, ko nedaryti IG, rašiau šiame populiariame įraše.

Best-hashtags.com yra įrankis sekti panašius, susijusius hashatagus. Šis įrankis pasiūlys jums idėjų, kaip atnaujinti „hashatagų“ receptą.

Iconosquare turi nemokamą 2 savaičių bandomąją versiją. Analizuoja jūsų IG paskyros įsitraukimą, pasiekiamumą, „Stories“ ir kt.

Socialbakers išskiria ir analizuoja geriausius jūsų paskyros įrašus. Įdomu, kad galioja ir asmeninėms, ir verslo paskyroms.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.