5 nemokami laiką taupantys praktiški „online“ įrankiai verslui

Įrankiai – puikus būdas geriau ir tikslingiau valdyti savo dieną ar socialinius tinklus. Paanalizuokite, ir, manau, atrasite tą, kurio ieškojote kurį laiką.

https://feedly.com/ įrankis labai naudingas, jei jums reikia nuolat sekti keletą tinklaraščių ar tinklapių ir rasti ten naujausią informaciją. Ieškote kūrybiškų idėjų ar įkvėpimo naujiems įrašams – jums taip pat šis įrankis bus pravartus. Su feedly.com jums nebereikės rankiniu būdu atsidaryti visų tinklapių ir tikrinti naujienų. Jums tereikės užsisakyti RSS srautą į savo paskyrą.

https://todoist.com/ gali būti patrauklus tiems, kurie patys administruoja socialinius tinklus. Galite susikurti užduotis kalendoriuje ir stebėti savo produktyvumą. Planuokite darbus tik šiandienai arba mėnesiui į priekį. Tačiau bet kuriuo atveju raginu planuoti socialinių tinklų įrašus, kad komunikacija būtų nuosekli ir be ištęstų pauzių.

https://trends.google.com/trends – dar vienas puikus nemokamas „Google“ įrankis, skirtas stebėti interneto tendencijoms, madoms. Jis ypač naudingas, jei norite, kad jūsų komunikacija pataikytų į taktą. Tendencijų stebėjimas taip pat gali sužadinti jūsų kūrybiškumą.

Befunky.com – puikus įrankis lengvai ir greitai padaryti koliažą. Didelis privalumas, kad nuotraukos išsisaugo jų sistemoje. Išsaugant vizualą galima rinktis kokybę. Šablonų nėra labai daug, bet jei nesate labai išrankus arba radote „tą“ dizainą, tada jums gali pakakti šio įrankio pradiniams darbams.

www.canva.com daugelio pažįstama, bet jei nebandėte – kviečiu išbandyti. Čia vyrauja šablonai, „backgroundai“, kuriuos galima naudoti kuriant maketus. Ši programa taip pat praverčia pritrūkus idėjoms, nes šablonai yra skirstomi pagal socialinius tinklus ir progą, kuriai skirtas dizainas. Nuotraukos taip pat išsisaugo sistemoje.

Trūksta nuotraukų? Čia rasite nemokamų fotogalerijų nuorodas. Naudokite į sveikatą.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.