Deimantė Bagdanavičienė sraute.lt

Kaip užsisakyti sraute.lt nemokamą naujienlaiškį?

Džiaugiuosi, kad skaitote šį įrašą, kaip ir džiaugiuosi tada, kai skaitomas naujienlaiškis. Tai yra į jūsų pašto dėžutę ne dažniau kaip kartą per mėnesį gaunamas laiškas nuo manęs, diplomuotos komunikacijos specialistės, kuriame rasite tik prenumeratoriams parengtą naudingą informaciją (įrašų socialiniams tinklams idėjos, kaip verslui išnaudoti „Facebook“ galimybes, kaip kurti įdomesnę komunikaciją „Instagram“ ir pan.) ir/arba aktualiausius šio tinklaraščio įrašus.

Ateityje prenumeratorius tikiuosi pakviesti į mokymus arba pasiūlyti specialią konsultaciją socialinių tinklų ar kitais prekės ženklo komunikacijos kūrimo klausimais.

Kaip užsisakyti telefone:

Skaitydami bet kurį įrašą paspauskite ekrano apačioje esančią mėlyną rodyklę. Užpildykite duomenis, patikrinkite įvestą el. paštą ir patvirtinkite prenumeratą, kitaip netapsite prenumeratoriais.

Kaip užsisakyti kompiuteryje/planšetėje:

Spauskite skaitydami bet kurį įrašą dešinėje matomą formą „naujienlaiškis“. Suveskite duomenis, patikrinę el. paštą patvirtinkite prenumeratą, kitaip netapsite prenumeratoriais.

Tai yra nemokamas naujienlaiškis, jo bet kada galite atsisakyti. Jūsų duomenys naudojami tik išsiųsti laišką, jie nebus naudojami kitais tikslais ir niekam nebus perduoti.

Ačiū, kad norite tapti sąmoningesni ir kūrybiškesni komunikacijos kūrėjai ir stebėtojai.

Deimantė

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.