TikTok mokymosi platforma

„TikTok“ mokosi būti geresniu: ką naujo sugalvojo populiarusis socialinis tinklas

Skandalingasis „TikTok“ bandys gerinti reputaciją mokydamas. Į jaunimą orientuotas socialinis tinklas nuo 2020 m. vidurio įvedė #LearnOnTikTok skiltį, kuri skirta nebe vien pramogoms, o edukacijai.

Jei jums aktualu, kas yra šis socialinis tinklas:

O jei esate verslas ir galvojate, ar kurti čia turinį:

Kaip teigiama, socialinis tinklas „TikTok“, 2020 m. spalį skaičiavęs 850 mln. aktyvių kasmėnesinių vartotojų pasaulyje, plėtoja atskirą savo programėlėje @LearnOnTikTok srautą.

Kaip skelbia paties socialinio tinklo atstovai, jie 50 mln. dolerių fondą skirs švietimui: „Mes, bendradarbiaudami su daugiau nei 800 visuomenės veikėjų, žiniasklaidos atstovų, švietimo įstaigų darbuotojų ir ekspertų, kuriuos paveikė pasaulinė pandemija, pristatėme mokomąją medžiagą „TikTok“ platformoje. Skiriame šiuos pinigus pedagogams, ekspertams ir ne pelno organizacijoms, kurie dalysis žiniomis kūrybiškai“.

Programėlė jau skyrė 2020 metais dėmesį, kaip atpažinti dezinformaciją bei skleidė žinią, kaip kartu įveikti pandemiją.

Žinoma, planuojamas atnaujinimas yra daugiau nei kilnus tikslas mokyti ir paremti švietimo atstovus, bet ir gerinti savo įvaizdį. „TikTok“ programėlė buvo ir yra draudžiama kai kuriose šalyse, platforma taip pat buvo tikrinama dėl potencialių ryšių su Kinijos vyriausybe ir galimai komunistinės propagandos sklaidos.

2020 m. gruodį dar nebuvo aišku, kada platforma bus atnaujinta šia mokomąja medžiaga.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.