Ką viešinti Linkedin stories

„LinkedIn“ „stories“ turinys idėjos

„LinkedIn“ Lietuvoje populiarėja ir mažėja stereotipų, kad tai darbo skelbimų platforma. Tie, kurie jau giliau merkia koją į šį profesinį socialinį tinklą, turėtų žinoti apie „stories“ funkciją, kuri Lietuvos rinkai prieinama nuo 2020 m. antros pusės. „Stories“ formatas atėjo iš „Instagramo“ ir į „LinkedIną“. Kaip tai vertinti – jūsų reikalas. Tačiau, pripažinkime, tai dar viena vieta tikslingai išnaudoti eterį.

„Stories“ viešinti „LinkedIne“ šiuo metu įmanoma tik naudojantis „appsu“. O kokį turinį ten viešinti?

Ką viešinti „LinkedIn“ „stories“?

Jūsų profesiniai patarimai, bet trumpai. „Stories“ formatas įpareigoja būti koncentruotiems ir interaktyviems. Čia netiks išsamūs aprašymai, ilgi patarimai, painios istorijos.

Struktūra. Patartina vizualą paaiškinantį tekstą struktūruoti. Naudokite „bullet points“, „emoji“ ar skaičius, raides. Į „stories“ mes linkę užmesti akį, tad padėkite savo auditorijai greitai gauti įdomaus turinio.

Kažkas naujo. Pasidalykite naujiena iš savo įmonės ar asmeninės veiklos. Tiks netgi naujas įrašas „LinkedIne“.

Aktualijos. Neprašausite reaguodami į aktualijas. Jei nespėjate parašyti savarankiško įrašo paskyrai, galbūt suveiks „stories“ formatas. Vėlgi oro permainos ar maisto mados nebus aktualios „LinkedIne“ – kliaukitės savo sritimi.

Rekomendacijos. Viena patrauklių turinio formų – rekomendacijos. Ką įdomaus šiuo metu skaitote, kokį kursą pradėjote, klausote iš profesinės srities. Gali užtekti knygos viršelio ar citatos iš „podcasto“, ypač jei dar susidarėte tik pirminį įspūdį.

Naudingi įrankiai. Mes norime taupyti laiką, gauti įdomesnių įžvalgų ar dirbti produktyviau.

Žinios. Pasidalykite interneto žiniasklaidos naujiena apie pokyčius jūsų rinkoje. „Swipe up“ funkcija verslo paskyrose veikia neribotai, asmeninėse – nuo 5000 kontaktų.

Daugiau aktualių įrašų apie „LinkedIną“ rasite tarp susijusių įrašų apačioje.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.