Kaip ištrinti komentarus „Instagram“ paskyroje

Komentarų trynimą laikyčiau veiksmu, kurio turėtume imtis retai. Kita nuomonė, išsakyta pagarbiai ir cenzūriški, turi teisę egzistuoti. Visgi jei autorius elgiasi nepagarbiai, skatina smurtą, neapykantą ar kitus rizikingus veiksmus, komentarą trinkite. Tas pats galioja ir spaminiams komentarams.

Kaip ištrinti komentarus „Instagram“ paskyroje

Braukite pirštu į šoną laikydami pirštą ant norimo ištrinti komentaro. Pasirinkite raudoną šiukšlinės simbolį. Viskas. Apie tai, kad komentarą ištrynėte, autorius pranešimo negaus.

Jis tai tegali sužinoti grįžęs į jūsų paskyros komentarų skiltį.

Žinokite, kad galite savotiškai reitinguoti komentarus „Instagrame“. Naudodami tą pačią kombinaciją pasirinkę smeigtuko simbolį komentarą pažymėsite skilties viršuje. Tai aktualu, jei išsiplėtojo intensyvi diskusija, ir norite pažymėti svarbią nuomonę.

Kaip užblokuoti asmenį „Instagram“ paskyroje

Jei visgi nenorite daugiau kamuotis su asmeniu, kurio veiksmai netenkina jūsų, galite apriboti jo veiklą jūsų paskyroje. 

Kaip tai padaryti: nueiti į to asmens profilį, paspausti po BIO esantį pasirinkimą follow/add to close friends list/mute/unfollow/restrict. Pasirinkę pastarąjį variantą patvirtinkite norą. Taip galėsite trūšiuoti šio asmens komentarus po savo turiniu.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Sraute
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.