„LinkedIn“ „creator mode“: kas tai ir kuo pranašus turinio kūrėjams?

Jei turite asmeninę „LinkedIn“ paskyrą arba planuojate ją kurti, apsvarstykite galimybę aktyvuoti „creator mode“. Ši funkcija sutelkia dėmesį į jūsų kuriamą turinį, žinių dalijimąsi ir labiausiai tinka specialistams, kurie ne šiaip ieško darbo, o nori skleisti informaciją apie rinkos aktualijas, tapti matomais, girdimais šiame profesiniame socialiniame tinkle.

Kaip įjungti „creator mode“ „LinkedIn“ tinkle?

Tai nemokama, ir paprasta padaryti. Pasirinkite prie profilio nuotraukos Me-view profile-creator mode ON. Įveskite sritis (anglų k.), apie kurias komunikuojate. Jos „hashtagų“ formatu automatiškai pasirodys jūsų profilyje po prisistatymu.

Perėjus į šį kūrėjo režimą nauji žmonės galės jus sekti (follow“), o ne „connect“, kaip anksčiau, kadangi šios funkcijos tikslas – plėsti auditoriją. Profilio sekimas daugeliui patrauklesnis nei prašymasis į kontaktus.

Kas keičiasi? 

Kai įjungsite kūrėjo režimą, pasikeis jūsų profilio skilčių tvarka. Pasirinkus naują funkciją skiltys „Activity“ ir „Featured“ bus rodomos aukščiau nei skiltis „About“, kaip yra įprastuose asmeniniuose profiliuose.

Kūrėjo režimas taip pat pakeis, kaip profilį peržiūrinčiam asmeniui rodys jūsų veiklą soc. tinkle – daugiau dėmesio skiriama jūsų originaliai kuriamam turiniui, o ne komentarams, reakcijoms po kitų paskyromis ir pan.

Kaip išjungti „LinkedIn“ tinkle „creator mode“?

Vadovaukitės ta pačia seka: Pasirinkite Me-view profile-pasirinkite creator mode off.

Daugiau aktualijų apie turinio kūrimą „LinkedIne“ – žemiau tarp susijusių įrašų.  

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Bagdanavičienė
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.