„Threads“ – naujas socialinis tinklas pasauliui, o jums?

Ar jau girdėjote, o gal net parsisiuntėte, jei gyvenate ne ES, naujo socialinio tinklo „Threads“ programėlę? Tai liepos pradžioje į viešumą paleistas dar vienas „Meta“ kūrinys. Primenu, kad „Meta“ valdo „Facebooką“, „Instagramą“, „WhatsApp“.

Platformą sukurti užtruko vos apie pusmetį. Kaip manoma, „Project 92“ – toks buvo šio socialinio tinklo darbinis pavadinimas – kūrimas prasidėjo 2023 m. sausio mėn., o platforma oficialiai paleista 2023 m. liepos 5 d. Tiesa, dar 2022 m. lapkritį „Meta“ darbuotojai diskutavo apie galimybę sukurti atskirą programėlę „Instagram Notes“, kuri dalinai veikia šiame populiariame tinkle (ieškokite prie „chats“ langelių).

Pristačius programėlę kaip „Twitter“ konkurentą ir šiaip verslams supuolus registruoti savo vardu paskyras naujas soc. tinklas sulaukė jau virš 110 mln. vartotojų (2023 m. liepos vidurio duomenys). Tai, beje, spartesnis augimas net už dirbtinio intelekto įrankį „ChatGPT“. O „Meta“ vadovas tikisi, kad dar šiemet „Threads“ dar labiau išaugs ir vartotojų bus net MILIJARDAS. Palyginti – „Facebooke“ šiemet skaičiuojama beveik 3 mlrd. AKTYVIŲ vartotojų (prisijungia bent 1 k./mėn.). Kokį pagreitį įgaus ir kokį aktyvumą išlaikys naujas tinklas – pamatysime.

Sukurta kaip platforma pokalbiams ir dalijimuisi realiuoju laiku, „Threads“ bando suteikti panašią patirtį kaip „Twitter“. Naujas socialinis tinklas teikia pirmenybę viešam bendravimui, o ne privačiam ar žinutėmis, nes „direct messages“ tiesiog neegzistuoja. Neįprasta, tiesa? Jame taip pat nėra kitoms platformoms būdingų „hashtagų“.

„Threads“ sukurtas viešam bendravimui, trumpoms reakcijoms realiuoju metu.

Prieinamas 100 šalių visame pasaulyje, bet ne Europos Sąjungoje…

Ar jums reikia „Threads“? Pirmiausia, ar techniškai galite naudotis šia programa. Nors ji prieinama daugiau 100 šalių, ES ji nepalaikoma. Jei labai knieti išmėginti, bet negalite, nes gyvenate ES ribose, galite pasikeisti VPN. Tai apėjimas, kuris padėtų išmėginti šį tikrai ant bangos esantį soc. tinklą. Tiesa, galbūt ir tai nesuveiks…

Visgi pamėginkite, gal patiks. Užregistruokite paskyrą, jei dirbate užsienio rinkoje. Registracija ypač paprasta, jei naudojatės „Instagramu“. Kam dar verta? Visiems smalsiems ir mėgstantiems bendrauti. „Threads“ leidžia skelbti 500 simbolių ilgio įrašus ir pasidalyti iki 10 nuotraukų viename įraše bei 5 min. ilgio vaizdo įrašus.

Kaip vertinate šį įrašą?
  • Įdomu
  • Jau žinojau
  • Pritaikysiu
Veiksmai
Deimantė Sraute
Bendraukime8 671 81779
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.