Paslaugos

Tinklalapis

Sukursiu įvaizdį internete: funkcionalų tinklalapį su aktualiu turiniu naudodama pasirinktą „Wordpress“ temą. Jūsų įvaizdis bus nuoseklus ir išbaigtas: tekstai, išdėstymas, vizualiniai sprendimai, CTA mygtukai ir kt. kurs aiškų įspūdį ir vaizdą, kas esate. Į paslaugą įeina visi techniniai sprendimai: domeno, talpinimo, SSL sertifikato, temos įdiegimo ir lituanizavimo, SEO optimizacijos, pritaikymo mobiliesiems įrenginiams, „Google Analytics“ įdiegimo darbai. Pavyzdžiai ir išsamiau apie paslaugą.

Nuo 500 €

Socialinių tinklų administravimas

Nuo 300 €/mėn. už turinio (įrašai ir „stories“ nuo idėjos iki teksto, vizualo) sukūrimą ir paviešinimą, reklamos užsakymą ir administravimą, bendravimą su auditorija. Kas mėnesį pateikiu ataskaitą apie rezultatus. Dirbu su „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“. Išsamiau apie paslaugą. Darbų pavyzdžiai.

Nuo 300 €/mėn.

Komunikacijos strategija

Strategiją sudaro: autorinio balso formavimas, vizualinio stiliaus parinkimas, trumpa konkurentų analizė, jūsų vertybių ir stiprybių apsibrėžimas. Pateikiu pasiūlymus, kuriose platformose veikti, kokį turinį kurti ir kaip jose pozicionuoti. Papildomai galima užsakyti sukurti pavadinimą, soc. tinklų paskyras, turinį.

Nuo 300 €

Auditas

Išanalizuosiu jūsų „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“ paskyros stiprybes ir trūkumus, kaip jus mato auditorija, pateiksiu pavyzdžius ir idėjas, kaip gerinti komunikaciją. Galimas tinklapio turinio, tinklaraščio įrašų auditas. Pateikiama argumentuota dabartinės situacijos apžvalga ir rekomendacijos tobulinti. Išsamiau apie auditą.

Nuo 200 €

Tekstų kūrimas

Nuo 100 eurų už 4000 spaudos ženklų su tarpais, t. y. apie 1 „wordo“ lapą. Aktyviai kuriu tekstus pastaruosius 10 metų. 5 metus dirbau interneto žiniasklaidoje. Esu filologijos bakalauro ir komunikacijos mokslų magistro išsilavinimą įgijusi laisvai samdoma komunikacijos specialistė. Darbų pavyzdžiai.

Nuo 100 €

Konsultacija

Konsultuoju gyvai Vilniuje arba nuotoliniu būdu jums aktualiais verslo komunikacijos klausimais: prekių ženklo įvaizdžio kūrimas skaitmeninėje erdvėje, socialinių tinklų („Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“) strategija, „rebrandingas“.

80 €/val.
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.