Paslaugos

Konsultacija

Konsultuoju gyvai Vilniuje (pasibaigus pandemijai) arba nuotoliniu būdu jums aktualiais klausimais: prekių ženklo įvaizdžio kūrimas skaitmeninėje erdvėje, socialinių tinklų („Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“) strategija, „rebrandingas“.

70 €/val.

Komunikacijos strategija

Strategiją sudaro: autorinio balso formavimas, vizualinio stiliaus parinkimas, trumpa konkurentų analizė, jūsų vertybių ir stiprybių apsibrėžimas. Pateikiu pasiūlymus, kuriose platformose veikti, kokį turinį kurti ir kaip jose pozicionuoti. Papildomai galima užsakyti sukurti pavadinimą, soc. tinklų paskyras, turinį.

Nuo 300 €

Socialinių tinklų administravimas

Nuo 200 €/mėn. už 8 įrašų (idėja+tekstas+vizualas) sukūrimą ir paviešinimą, keliolika „stories“, reklamos užsakymą ir administravimą, bendravimą su auditorija. Kas mėnesį pateikiu ataskaitą apie rezultatus. Dirbu su „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“.

Nuo 200 €/mėn.

Auditas

Išanalizuosiu jūsų „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“ paskyros stiprybes ir trūkumus, kaip jus mato auditorija, pateiksiu pavyzdžius ir idėjas, kaip gerinti komunikaciją. Galimas tinklapio turinio, tinklaraščio įrašų auditas. Pateikiama argumentuota dabartinės situacijos apžvalga ir rekomendacijos tobulinti.

Nuo 180 €

Tekstų kūrimas

Nuo 80 eurų už 4000 spaudos ženklų su tarpais, t. y. apie 1 „wordo“ lapą. Aktyviai kuriu tekstus pastaruosius 10 metų. 5 metus dirbau interneto žiniasklaidoje. Esu filologijos bakalauro ir komunikacijos mokslų magistro išsilavinimą įgijusi laisvai samdoma komunikacijos specialistė.

Nuo 80 €
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.