Paslaugos

Komunikacijos planas

Pavadinimo, prekės ženklo/paslaugos autorinio balso formavimas, tikslinės auditorijos nustatymas, pranešimų skirtinguose kanaluose kalendorius ir temos, „idealūs“ įrašai, mokamos reklamos pirkimo atmintinė.

Nuo 200 €

Socialinių tinklų administravimas

Tegu jūsų socialinio tinklo paskyra būna ne parduotuvė, o įdomi ir patraukli vieta jūsų sekėjams įsitraukti ir pažinti jus. Turinys, kurį transliuojate, turi būti tiesiogiai susijęs su jūsų vertybėmis ir filosofija, kuriai atstovaujate. Padėsiu išryškinti šias koncepcijas ir jas pristatyti.

Nuo 120 €/mėn.

Auditas

Kai įsisukame į savo veiklą, nebepastebime, ką galime padaryti geriau. Padėsiu iš šalies pažvelgti į tai, ką kuriate savo tinklapyje, tinklaraštyje ar socialiniuose tinkluose. Gali būti, kad transliuojate savo žinutę ne visai taip, kaip norėtumėte, arba ji suprantama nekorektiškai.

Nuo 100 €

Turinio kūrimas

Turėdama 5 metų darbo interneto žiniasklaidoje patirtį, filologijos bakalauro ir komunikacijos mokslų magistro išsilavinimą, įvaldžiau skirtingus stilius ir gerai susipažinau su vartotojo psichologija. Kūrybiškumas, įtaigumas ir tikslumas – vertybės, kuriomis vadovaujuosi kurdama įrašus soc. tinkluose, pranešimus žiniasklaidai, aprašymus tinklapiuose.

Nuo 70 €

Mokymai

Siūlykite savo temą pagal poreikį arba pasirinkite iš mano siūlomų: „Instagram“ pradedantiems; Socialiniai tinklai – kaip juose kurti profesionalų turinį; Turinio kūrimas: kaip išsiskirti informacijos sraute; Istorija kaip asmeninio prekės ženklo kūrimas.

Nuo 150 €
Slapukų žinutė

Nėra nieko „skaniau“ už mūsų „slapukus“. Be jų mūsų svetainė nevalgoma. Sužinokite receptą.

Įvyko klaida. Bandykite vėliau.